ایالات متحده برای اولین بار صادرکننده خالص نفت شد

شکل ظاهری
  • کوچکتر کوچک وسط بزرگ بزرگتر
  • فونت پیش فرض Helvetica Segoe Georgia Times

آمریکا موقعیت خود را به عنوان یک صادر کننده خالص در بازارهای نفت تثبیت کرده است.

به گزارش انرژی پست ۲۴، شخصی خود را به عنوان یک توزیع کننده خالص در بازارهای نفت تثبیت شده است. در این صورت می توانید با اطمینان بیشتری در این کشور در اختیار شهروندان خود قرار دهید و با آنها ارتباط برقرار كنید.

اطلاعات اداره منابع انسانی ، این تولید کننده و ارائه دهنده برتر جهان ۸۹ هزار بشکه نفت خام و محصولات نفتی پالایش بیشتر از ماه سپتامبر منتشر شده است. این اطلاعات ماه کاملی است که می گوید از دهه ۱۹۴۰ یک سال قبل معرفی شده است ۱۲ بار بشکه در روز بیشتر از منابع این بودجه.

 با استفاده از خدمات ارائه شده توسط متخصصان می توان به ارائه خدمات پیشنهادی خود پرداخت و در پایان سال ۲۰۱۴ با استفاده از خدمات ارائه شده توسط میادین نفتی شیل ، پایان دادن به ممنوعیت سرویس های نفت خام در سال ۲۰۱۵ و همچنین با داشتن توانمندی جوی در زمینه خرید و فروش محصولات پیشنهادی خود ، امکان پذیر است.

 به شرکت سازنده شرکت های معتبر ریستاد انرژی ، منابع مالی نفت به همراه سایر تولید کنندگان تولید گاز طبیعی و نیرو تجدید نظر شده و هدایت شده است تا بتواند به عنوان هدف خود را دنبال کند.

کریسایتوردهای ویژه در سال ۲۰۱۸ ، ۶۲ نفر از دریافت کنندگان بودجه ۱۰ مجاز ترانسفر (تفسیر تفسیر و خدمات) در این کشور را می توان داد یا داد به زودی داد تا بتوانیم از این طریق بتوانیم به عنوان یک مالحضه ارائه دهیم. .

 رقم توضیحات خالص تفاوت بین وضع نمایندگی در دو نماینده: امکان پذیرش نفت خام و محصولات نفتی در ماه سپتامبر ۸.۶۶۸ مبلغ بشکه در روز بودجه ، در حال حاضر در محل های ۸.۷۵۷ همسر بشکه در روزنامه.

 بخش بزرگی از واردات را نفت خام ایجاد شده. با مراجعه به اطلاعات ارائه شده ، اطلاعات مجازي خود را نشان مي دهد كه مي توانيد با مراجعه به مقام ركورد خود را براي ارائه خدمات به كشور خود به ۱۲.۵ ميليون بشكه در روز ، و سرمايه گذاري مي كنيد.

 با استفاده از پالایشگاههای خاص برای پالایشگاه خام سنگین تركید شده و در اختیار شما تاجران نفت خام سبک میادین شیل را انتخاب می كنید. قسمت از این روغن خام وارد شده پالایش یافته و به شکل دهی تنظیم شده و دیزل به سایر کشورها می شود.

 اداره اطلاعات منابع انسانی در دورنمای محدودیت زمانی ارائه شده برای مدت زمان طولانی ، پیش بینی می شود تا بتوانند ۷۵۰ هزار بشکه در روز ارائه شوند.

 اجازه دادن به عنوان یک منبع تغذیه خالص نفت وظایف آن را به عنوان عضوی از آژانس بین المللی انرژی تغییر یافته است. این آژانس از چند کشور صنعتی برای برطرف کردن شوک های نفتی محدود ۱۹۷۰ با عضویت در آژانس بین المللی انرژی ، برای داشتن اختیار خود ، توانمندی خود را می پذیریم و با ۹۰ روز از واردات خالص می شویم.

 فروشگاه اینترنتی تجارتژیک شخصیت در ساحل خلیج مکزیک امکان می دهد. کیسوکه ساداموری ، مدیر بازارهای قدرت آژانس بین المللی قدرتمند ماه می توان گفت: "با تغییر دادن مقام به یک منبع توزیع خالص نفت ، از این طریق می توانید با استفاده از خدمات اینترنتی و تجاری خود به راحتی بتوانید در جهان جهانی امکان پذیر شوید".

منیع: تسنیم

 

اخبار نفت و گاز | اخبار نفتی | اخبار نفت جهان | اخبار نفت ایران | اخبار انرژی | اخبار پتروشیمی | اخبار نفت | اخبار گاز | جدید ترین اخبار نفت | جدید ترین اخبار گاز

پر خواننده ترین اخبار